AKS Niwka Sosnowiec 2:1 UKS Ruch II Chorzów
Unia Dąbrowa Górnicza 3:2 Stadion Śląski II Chorzów

Wyszukiwarka

Aktualności

Formalności dopełnione

• autor: .Trener., 2014-06-08 21:28

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy sezon zasadniczy w Lidze Orlika. W ostatniej -  XIV kolejce udaliśmy się do Czeladzi na mecz z miejscowym Górnikiem Piaski. By uzyskać awans do turnieju finałowego ,który odbędzie się 17 czerwca na obiekcie Czarnych Sosnowiec wystarczył nam remis w dzisiejszym meczu. Spotkanie rozpoczęliśmy podobnie jak wczoraj mało skoncentrowani ,a w związku z tym ,że boiska w Lidze Orlika są dość małe to szybko straciliśmy bramkę i sensacyjnie przegrywaliśmy 0:1. "Odpaliliśmy" podobnie jak wczoraj ,czyli po ok. 8 minutach ,od tego momentu niepodzielnie rządziliśmy na boisku ,na przerwę schodziliśmy prowadząc już 5:1. W drugiej części oba zespoły dwukrotnie poprawiły swoją skuteczność z pierwszej połowy dzięki czemu druga odsłona spotkania zakończyła się naszą wygraną 10:2 ,a cały mecz 15:3. Dzięki dzisiejszej wygranej pewnie przypieczętowaliśmy awans do turnieju finałowego. Warto zaznaczyć ,że w trakcie całego sezonu w Lidze Orlika na listę strzelców wpisywało się aż 26 zawodników !!! (w tym wszyscy bramkarze).

GÓRNIK PIASKI CZELADŹ   3:15 (1:5)   ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

03 min - 1:0 brak danych (brak danych)
09 min - 1:1 Jakub KULESZA (Maksym NIEMIEC)
13 min - 1:2 Jakub KRZESZOWIEC (Jakub KULESZA)
17 min - 1:3 Filip CZAPLA (Marcel FESZTER)
22 min - 1:4 Jakub ADAMEK (Maksym NIEMIEC)
24 min - 1:5 Jakub ADAMEK (Maksym NIEMIEC)
===================================================
26 min - 1:6 Kacper WYSZOGRODZKI (Jakub KULESZA)
32 min - 1:7 Maksym NIEMIEC (Jakub KRZESZOWIEC)
33 min - 1:8 Maksym NIEMIEC (Filip CZAPLA)
35 min - 2:8 brak danych (brak danych)
36 min - 2:9 Marcel FESZTER (Filip CZAPLA)
43 min - 2:10 Kacper WYSZOGRODZKI (Marcel FESZTER)
45 min - 3:10 brak danych (brak danych)
46 min - 3:11 bramka samobójcza (Maksym NIEMIEC)
47 min - 3:12 Jakub ADAMEK (Jakub KULESZA)
48 min - 3:13 Maksym NIEMIEC (Jakub ADAMEK)
49 min - 3:14 Maksym NIEMIEC (Jakub ADAMEK)
50 min - 3:15 Kacper KUCHARCZAK (bez asysty)