ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Rocznik 2003 wciąż prowadzi uzupełniający nabór chłopców. Wszelkie informacje u trenera Grzegorza Bąka pod telefonem - 512 137 557 lub u kierownika zespołu Bartłomieja Niemca - 502 625 224.
dzisiaj: 111, wczoraj: 134
ogółem: 8 388 764
statystyki szczegółowe
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | 0:5 | Zagłębie II Sosnowiec |
2018-11-17, 11:00:00 Siemianowice Śląskie - Park Pszczelnik |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
|
I FAZA TURNIEJU: Mecze rozgrywane w 3 grupach „każdy z każdym” /1x13minut/
1. |
Gwiazda II Ruda Śląska |
- |
Żaczek Katowice |
1-0 |
2. |
Zagłębie Sosnowiec |
- |
UKS Orlik Ruda Śląska |
8-0 |
3. |
Gwiazda Ruda Śląska |
- |
GKS Katowice |
4-1 |
4. |
Siódemka Tychy |
- |
Jadwiga Kraków |
5-0 |
5. |
UKS SMS Łódź |
- |
Football Academy Opole |
0-3 |
6. |
Oderka Opole |
- |
Partizan Bardejov |
2-0 |
7. |
Gwiazda II Ruda Śląska |
- |
Siódemka Tychy |
0-2 |
8. |
Gwiazda Ruda Śląska |
- |
UKS SMS Łódź |
2-1 |
9. |
Partizan Bardejov |
- |
Zagłębie Sosnowiec |
0-1 |
10. |
Siódemka Tychy |
- |
Żaczek Katowice |
2-0 |
11. |
Football Academy Opole |
- |
GKS Katowice |
0-5 |
12. |
Oderka Opole |
- |
UKS Orlik Ruda Śląska |
5-0 |
13. |
Gwiazda II Ruda Śląska |
- |
Jadwiga Kraków |
2-0 |
14. |
GKS Katowice |
- |
UKS SMS Łódź |
4-1 |
15. |
Partizan Bardejov |
- |
UKS Orlik Ruda Śląska |
2-0 |
16. |
Żaczek Katowice |
- |
Jadwiga Kraków |
0-0 |
17. |
Gwiazda I Ruda Śląska |
- |
Football Academy Opole |
2-0 |
18. |
Zagłębie Sosnowiec |
- |
Oderka Opole |
0-3 |
II FAZA TURNIEJU: Mecze rozgrywane w 4 grupach „każdy z każdym” /1x13min./
O MIEJSCA 10-12
Jadwiga Kraków – SMS Łódź – 0-3
Jadwiga Kraków – Orlik Ruda Śląska 0-1
Orlik Ruda Śląska – SMS Łódź 0-2
O MIEJSCA 7-9
Żaczek Katowice – FA Opole 0-4
Żaczek Katowice – Partizan Bardejov – 0-2
FA Opole – Partizan Bardejov 1-2
O MIEJSCA 4-6
Gwiazda II Ruda Śląska – GKS Katowice 0-2
Gwiazda II Ruda Śląska – Zagłębie Sosnowiec 0-1
Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice 3-0
O MIEJSCA 1-3
Siódemka Tychy – Gwiazda I 1-0
Siódemka Tychy – Oderka Opole 1-1
Gwiazda I – Oderka Opole 1-1
Końcowa kolejność turnieju
Najlepszy zawodnik turnieju - Kacper Dachnowski (Oderka)
Król strzelców – Jakub Kulesza (Zagłębie)
Najlepszy bramkarz – Paweł Świder (Siódemka)
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
|
|||
Najbliższa kolejka 15 |
Juniorzy » II liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|